Kapadokya Çamur Banyosu-Mineralli Su ve Doktor Balıklar

4.9/5
4.8
(275)
Tur Detayları

Günün yorgunluğunu atmanın bir yolu olarak Kapadokya Çamur Banyosu, mineral su ve doktor balıkları ile mağarada bu aktiviteyi yapabilirsiniz.

 

Türkiye’de, her yerde hamam veya modern bir spa merkezi bulmak mümkün olsa da, mineral çamur havuzları, mineral su havuzu, doktor balıkları (ayaklarınızın ölü derisini yemeleri) gibi birkaç hizmetten birini alabileceğiniz farkı bulabileceğiniz son dünya seyahat acentesi ve gün boyunca yorgunluğunuzu üzerinizden atarken aynı zamanda sağlıklı bir aktivite olarak da yapabilirsiniz.

 

Kapadokya çamur banyosu hizmetimiz sabah 09:30 ile 10:00 arası ve akşam 17:30 ile 18:30 arası mevcuttur. Hizmetimizi satın alırken, lütfen tarih bilgisini ve hizmetin zamanını belirttiğinizden emin olun.

Sizi Ne Bekliyor?

Cappadocia Çamur Banyosu, Mineral Su ve Doktor Balıkları deneyimi ile eşsiz bir sağlık macerasına adım atın. Mineral bakımından zengin çamura daldığınızda, cildi besleyici özellikleriyle ünlü olan terapötik faydalarının tadını çıkarın. Isıtmalı çamur banyosunun sıcak kucaklamasında rahatladıkça, cildiniz ve kaslarınız üzerindeki canlandırıcı etkileri hissedin. Bunun ardından, mineral bakımından zengin sulara dalın ve rahatlama ve canlılık sağlayan huzurlu bir ıslanma yaşayın. Bu etkileyici seanetin vurgusu, ünlü Doktor Balıklarının yer almasıyla, bu nazik su altı dostları doğal ve cilt yenileyici bir ayak bakımı sunar. Bu benzersiz spa deneyiminden sadece tazelenmiş ve canlanmış olarak ayrılmayı değil, aynı zamanda Kapadokya’nın doğal elementlerinin şifa verici özelliklerine yeni bir takdir kazanmayı bekleyin.

 

Öneriler:

   İşletmemize gelirken şort, mayo, vb. gibi herhangi bir kıyafet getirmeniz gerekmektedir.
   Giysi odalarımızda kilitli dolaplar bulunmaktadır.
   İşletmemize gelmeden en az 2 saat önce yemek yemenizi önermiyoruz.
   İşletmemiz sabah 10:00’dan akşam 20:00’ye kadar açıktır ve müşteriler en geç saat 18:00’de kabul edilmektedir.
   Standart programın sonunda ekstra masaj hizmeti alabilirsiniz, bu hizmet için ek bir ücret talep edilmektedir.

Notlar
 1. Bu tur için misafirlerin ön ödeme yapmalarına gerek yoktur.
 2. Rezervasyon formumuzu doldurup bize göndererek, telefon ile bağlantı kurarak rezervasyon onayı karşılıklı teyitleşerek yapılabilir.
 3. Operasyon Ekibimiz sizden konakladığınız otelinizdeki oda numaranızı ve otel adını isteyecektir.
 4. Araç sürücüsü programın sonuna kadar sizi bekleyecek ve tekrar konakladığınız otele sizi bırakacaktır.
 5.  

Tur Bilgileri

Fiyata dahil Hizmetler:
 • OTELDEN ALINIŞ BIRAKILIŞ
 • DUŞ VE SOYUNMA ODASI HİZMETLERİ
 • MİNERALLİ SU HAVUZU
 • DOKTOR BALIKLAR AYAKLAR İÇİN
 • MİNERALLİ ÇAMUR HAVUZU
 • İLAVE MASAJ HİZMETLERİ (EKSTRA ÜCRETE TABİ)
Paylaş: