Kapadokya Balon İzleme Turu

4.9/5
4.8
(175)
Tur Detayları

Günübirlik Kapadokya turları için misafirlerin hal hazırda bölgede olması veya daha önceden rezervasyon yapılarak satın aldığı ve sabah otelinden alınıp tur bitimi misafirlerin yine kendi otellerine bırakıldığı küçük gruplar ile yapılan turlar anlaşılmalıdır. Profesyonel rehber (rehber odası kaydı olan ve profesyonel bölgeye hakim), sürücü (psikoteknik ve SRC belgesi mevcut) ve konforlu araçlarımız(klimalı, temiz, D2 yolcu taşıma belgeli, TÜRSAB acente levhalı ve araç ve rehber resmi sözleşmeli) ile otelinizden sizleri belirlenen saate alarak Kapadokya’yı gezdirdikten sonra tekrar alınan noktaya bırakılacağı bir tur seçeneğidir. 

 

Resmi Bilgilendirme:

Araç sürücüde olması gereken, rehberin yetki belgesi ve araç için gerekli belgelerin olması grup turlarının hepsinde kanunen gerekli olan detaylardır. Bu belgeler veya sertifikalardan birinin eksik olması durumunda, turu düzenleyen, çalışanlar ve yolculara ayrı ayrı ceza uygulanmaktadır bu cezayı Jandarma, Polis, Turizm Bakanlığına bağlı diğer kuruluşların denetim görevlileri veya TÜRSAB’ın yetkilileri uygulamaktadır.

Sizi Ne Bekliyor?

Büyüleyici Kapadokya Balon İzleme Turu’na katılın, şafak vaktinin göz kamaştırıcı bir manzarasında, gerçeküstü manzaralara karşı renkli sıcak hava balonlarının nefes kesen bir şöleni ortaya çıkar. Nazikçe yükselirken, perili baca ve eski vadilerin yumuşak sabah ışığında yıkanan eşsiz jeolojik harikalarını görün. Sessiz yolculuk sadece panoramik manzaralar sunmakla kalmaz, rüzgarın fısıltısı ve zaman zaman gelen sessizlik, sakin bir atmosfer yaratır. Bu sihirli anları bir fotoğrafçının hayal dünyası için yakalayın ve Cappadocia’nın kalbinde unutulmaz manzaralarla seyahat maceranızı yükseltin.

Ziyaret Edilecek Yerler:

  • Balon Kalkış Alanları
  • Kızıl Çukur Gün Batımı İzleme Noktası
  • Aşıklar Tepesi
  • Aşk Vadisi

Tur Bilgileri

Fiyata dahil Hizmetler:
  • OTELDEN ALINIŞ BIRAKILIŞ
  • PROFESYONEL SÜRÜCÜ, ARAÇ VE YAKIT
Paylaş: